ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 11.06.2024 10:57
Кількість переглядів: 46

щодо містобудівної документації: - ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ на земельну ділянку площею 0,9954 га (для ведення особистого селянського господарства, з категорією угідь – під господарськими будівлями і дворами), кадастровий номер земельної ділянки 3522284200:51:000:0307, яка розташована в с. Мошорине, Суботцівської сільської ради, Кропивницького району Кіровоградської області (в межах населеного пункту) з метою будівництва будівель для ремонту сільськогосподарської техніки

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ на земельну ділянку площею 0,9954 га (для ведення особистого селянського господарства, з категорією угідь – під господарськими будівлями і дворами), кадастровий номер земельної ділянки 3522284200:51:000:0307, яка розташована в                        с. Мошорине, Суботцівської сільської ради, Кропивницького району Кіровоградської області (в межах населеного пункту) з метою будівництва будівель для ремонту сільськогосподарської техніки, розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Суботцівської сільської ради від 15 вересня 2023 року № 3275 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений відділ архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради.

Замовником виготовлення документації є гр. Ігнатюк Інна Петрівна.

З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в відділі архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради в робочі дні (з 15.00 до 17.00 години), за адресою: с. Суботці, вул. Центральна, 24 до 15 липня 2024 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі відділом архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради: с. Суботці, вул. Центральна, 24  або за допомогою електронної пошти: sub-arh@ukr.net  до 15 липня 2024  року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

 З містобудівною документацією можна ознайомитись за посиланням: переглянути!

Відділ архітектури,

капітального будівництва,

житлово-комунального

господарства та благоустрою

Суботцівської сільської ради  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь