Юридичний сектор

Завідувач сектору – Жураковська Юлія Юріївна.

Головний спеціаліст – Подлєсний Віктор Володимирович

Телефон – 05233 46243

Електронна адреса: e-mail:sybotsivska24@meta.ua

 

Адреса: 27444, Кіровоградська область, Кропивницький район,  село Суботці, вулиця Центральна, 24

 

Основними завданнями сектору є:

Основним завданням Юридичного сектору є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативно-правових актів сільського голови та її виконавчого комітету, а також посадовими особами місцевого самоврядування під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.

Інформування сільського голови про необхідність вжиття заходів до скасування актів, прийнятих з порушенням законодавства.

Здійснення правового забезпечення діяльності Суботцівської сільської ради, надання правової допомоги постійним комісіям сільської ради, депутатам, працівникам виконавчого комітету Суботівської сільської ради та органам самоорганізації населення з правових питань, вирішення яких віднесене до компетенції Суботцівської сільської ради.

Організація та участь у забезпеченні реалізації правової політики в галузі місцевого самоврядування, захисті законних інтересів Суботцівської сільської ради.

Представлення інтересів Суботцівської сільської ради її виконавчого комітету та сільського голови в судах під час розгляду справ, стороною або третьою особою в яких є органи місцевого самоврядування.

Юридичний сектор спрямовує, координує правову роботу, здійснює методичне керівництво та перевіряє її проведення в структурних та відокремлених підрозділах Суботцівської сільської ради та на підприємствах, установах, закладах, які утворені Суботцівською сільською радою та належать до сфери управління Суботцівської сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь