Чи відшкодовуються учасникам бойових дій витрати на проходження медичного огляду при направленні на профнавчання?

Дата: 24.10.2023 09:36
Кількість переглядів: 37

 

 

Так, відшкодовуються.

Нагадаємо, що Порядок реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятостізатверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 року).

Відповідно до пункту 12 вказаного Порядку обласний центр зайнятості (його філія) направляє здобувача освіти перед проходженням професійного навчання до закладів охорони здоров’я для попереднього медичного та психіатричного огляду, якщо правила прийому до закладу освіти вимагають надання відповідної довідки.

У разі вибору здобувачем освіти професійного навчання за професією, здобуття якої відповідно до законодавства потребує обов’язкового медичного, психіатричного та наркологічного огляду, відшкодовуються витрати для проходження такого огляду. Для цього центр зайнятості укладає договори з відповідними закладами охорони здоров’я.

Довідково Матеріал є черговим з розкриття інформації про експериментальний проект. Попередній матеріал цієї тематики був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook12 жовтня 2023 року https://is.gd/keWlbB.

Все про експериментальний проєкт тутhttp://surl.li/lnnbl

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь