ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 21.09.2023 15:45
Кількість переглядів: 145

 

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р.3631 і від 11 жовтня 2016 р. №710» із внесеними змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-21-010841-a

Предмет закупівлі: Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

 

Вид процедури: відкриті торги з особливостями

Обґрунтування очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення:

      Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі складає 140709,00 грн. з ПДВ на період жовтень – грудень 2023 року. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі товару визначено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 896  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812», (цими змінами подовжено дію постанови від  19.07 2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями)).

 

   Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 та іншим вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

Обсяг природного газу, що передається Споживачу протягом місяця визначається виключно письмовою заявкою Споживача і може змінюватись протягом місяця постачання в залежності від рівня споживання Споживачем природного газу.

Параметри природного газу, який Постачальник зобов’язується поставити Споживачу, повинні відповідати параметрам основного потоку в газотранспортній системі України.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м.), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія (293,15К), тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Товар повинен відповідати показникам якості безпеки, які встановлюються законодавством України та діючими стандартами. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам чинного законодавства України (державним стандартам (технічним умовам)) та передбачати застосування заходів із захисту довкілля.

Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяги визначено відповідно до потреби, обрахованої Замовником та обсягу фінансування.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь