НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ  МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 19.09.2023 09:11
Кількість переглядів: 194

 

Розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 05 вересня 2023 року № 978-р затверджено Порядок надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб, який визначає механізм надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім'ям з числа внутрішньо переміщених осіб (далі - Одноразова матеріальна допомога), відповідно до Регіональної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб Кіровоградської області, затвердженої розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 17 липня 2023 року № 779-р (далі - Програма).

Головним розпорядником коштів обласного бюджету для надання Одноразової матеріальної допомоги є департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної військової адміністрації.

Умови та порядок надання Одноразової матеріальної допомоги:

1. Одержувачами Одноразової матеріальної допомоги є багатодітні сім'ї з числа внутрішньо переміщених осіб, які фактично проживають на території Кіровоградської області, відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі - Багатодітні сім'ї).

2. Одноразова матеріальна допомога надається Багатодітним сім'ям, незалежно від отримуваних пенсій, державних соціальних допомог та інших доходів, крім осіб, які перебувають на повному державному утриманні.

До заяви додаються такі документи:

1) копія документа, що посвідчує особу, перелік яких визначено пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (для одного з батьків та дітей, які досягли 14 років);

2) копія реєстраційного номера облікової картки платників податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків) або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган);

3) копія свідоцтва про народження дитини (для ді тей віком до 14 років);

4) копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (на кожного члена сім'ї);

5) копії посвідчення батьків багатодітної сім'ї;

6) копії посвідчення дитини з багатодітної сім'ї;

7) довідка з державного банку із зазначенням номера відкритого банківського рахунку (за стандартом IBAN) одного з батьків.

Під час подання копій документів, передбачених цим пунктом, Особи надають їх оригінали для огляду.

 

3. У разі коли до заяви додані не всі документи, зазначені вище, Орган соціального захисту повідомляє Особу за допомогою технічних засобів електронних комунікацій, про необхідність подання відсутніх документів протягом 10 робочих днів.

4. Днем взяття на облік вважається день подання всіх необхідних документів.

5. Персональні дані осіб, отримані у зв'язку з реалізацією цього Порядку, збираються, обробляються та використовуються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

6. Підставами для відмови у наданні Одноразової матеріальної допомоги є:

1) подання неповного пакету документів;

2) неналежність заявників до Багатодітної сім'ї.

7. Багатодітній сім'ї, щодо якої прийнято рішення про відмову у наданні Одноразової матеріальної допомоги, Орган соціального захисту надсилає письмове повідомлення з обґрунтуванням такої відмови.

У разі усунення виявлених недоліків Багатодітна сім'я має право подати документи повторно.

Рішення про відмову у наданні Одноразової матеріальної допомоги може бути оскаржене у встановленому законодавством порядку.

8. Надання Одноразової матеріальної допомоги Багатодітній сім'ї здійснюється в порядку черги раз на рік, шляхом перерахування коштів на банківський рахунок одного з батьків.

9. Фінансування видатків на надання Одноразової матеріальної допомоги здійснюється в межах коштів обласного бюджету, передбачених Програмою на зазначені цілі у відповідному бюджетному періоді.

10. Розмір Одноразової матеріальної допомоги Багатодітній сім'ї складає 3000 гривень на кожного члена сім'ї.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь