Чи може бути відмовлено суб’єкту малого підприємництва у наданні компенсації при працевлаштуванні безробітних?

Дата: 24.05.2023 16:06
Кількість переглядів: 28

 

 

Так, може бути відмовлено.  Але така відмова має бути обґрунтованою.

Пунктом 7 Порядкукомпенсації суб’єктам малого підприємництва фактичних витрату розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітнихна нові робочі місця, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 338, встановлено, що компенсація не надається роботодавцю у разі наявності одного з таких випадків:

роботодавець має заборгованість:

- із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- ізсплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

- з виплати заробітної плати;

- перед державним (місцевим) бюджетом понад шість місяців;

до роботодавця застосовуються судові процедури банкрутства (неплатоспроможності), передбачені Кодексом України з процедур банкрутства або суб’єкт господарювання перебуває на стадії ліквідації.

Довідково. Зазначений матеріал є черговим в серії матеріалів, що висвітлюють положення вказаного Порядку. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook 19 травня 2023 року, переглянути його можна, перейшовши за посиланням https://is.gd/E7YkTd

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 338 та затверджений нею Порядок за посиланням https://is.gd/CSsvMx

Виникають питання сфери зайнятості? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у Telegram https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь