Чи може особа, щодо якої  прийняте рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, утворити для провадження підприємницької діяльності юридичну особу?

Дата: 19.04.2023 14:26
Кількість переглядів: 61

 

Так, може.

Відповідно до пункту 9 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397, особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, щодо якої комісією прийнято позитивне рішення про надання їй фінансової допомоги, створює юридичну особу чи реєструється як фізична особа - підприємець.

Отже, особа може зареєструватись як фізична особа – підприємець або утворити приватне підприємство чи іншу юридичну особу.

Інформація про різновиди юридичних осіб розміщена у  розділі IIГосподарського кодексу України, перейдіть за посиланням http://surl.li/jqzs

Порядок надання допомоги та форма заяви за посиланням http://surl.li/bdgkk

Ознайомитися з інфографікою отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям та документами, які регламентують її надання, переходьте вебсторінку Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/fdgpc

Виникають питання, що пов’язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/gipgw  Ми є у Telegram https://t.me/dcz_kir

 

#ДСЗ#Підтримка_підприємництва

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь