АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Дата: 14.04.2023 11:35
Кількість переглядів: 97

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акту, рішення Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на терторії  Суботцівської сільської ради».

Розробником проєкту є Суботцівська сільська рада.

Регуляторним органом є Суботцівська сільська рада.

Зазначений проєкт спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до сільського бюджету територіальної громади.

Регуляторним актом передбачається створення умов для надходження до бюджету сільської територіальної громади коштів для реалізації сільських програм.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Суботцівської сільської ради https://subrada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Суботцівської сільської ради за адресою: с. Суботці, вул. Центральна, буд. 24, тел. (05233) 46-2-89, eлектронна адреса: Sybotsivska24@meta.ua.

 

14 квітня 2023 року

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

стосовно проєкту рішення Суботцівської сільської  ради   

"Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Суботцівської сільської ради"

 

 

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Суботцівської сільської ради (проект)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь