ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії

Дата: 04.04.2023 16:05
Кількість переглядів: 160

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб Суботцівської сільської ради у закупівлі товару -  Автогрейдер LiuGong CLG4165D або еквівалент ДК 021:2015:43220000-1 – (Грейдери та планувальники)

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Суботцівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області, ЄДРПОУ 04365106, місцезнаходження: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Суботці вул.Центральна,24; категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Вид процедури: Відкриті торги з особливостями

      Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021:2015:43220000-1 – (Грейдери та планувальники) (Автогрейдер LiuGong CLG4165D або еквівалент).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-04-04-004063-a.

      Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн.): 4 400 000,00 грн.  з ПДВ.   

        Кількість:   1 (одна) шт.

        Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін надання послуг — до 30 травня 2023 року. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені у   додатку 2 до тендерної документації та встановлені відповідно до потреб Замовника та з урахуванням загальноприйнятих  норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого розпису бюджету Суботцівської сільської ради на 2023 рік.

Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі: Визначено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №275 від 18.02.2020 року), шляхом порівняння ринкових цін на аналогічний предмет закупівлі, шляхом моніторингу загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах виробників, в електронних каталогах, рекламі, прас-листах, в електронній системі закупівель «ProZorro»).  

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку

та звітності, уповноважена особа                                                                Ольга МЕЛЬОХІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь