Чи повертаються кошти, сплачені за видачу дозволу, у разі відмови у його видачі?

Дата: 22.11.2022 10:40
Кількість переглядів: 23

 

Так, повертаються.

Нагадаємо, що змінами, внесеними до Закону України «Про зайнятість населення» https://cutt.ly/YMEmXhB (набрали чинності 15 жовтня 2022 року), визначено, що документ про внесення плати за видачу дозволу подається одночасно із заявою та комплектом документів на видачу дозволу.

Водночас законодавство передбачає можливість відмови у видачі дозволу. У такому разі кошти, сплачені роботодавцем за видачу дозволу, повертаються шляхом їх переказу на поточний рахунок роботодавця не пізніше 10 робочих днів з дня прийняття відповідного рішення (ч. 2 ст. 42-4 Закону України «Про зайнятість населення»).

Є питання щодо видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства? Телефонуйте за номерами (0522) 24 64 18 або (0522) 32 08 01.

Виникають інші питання сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/VNiez6n

Ми є в Telegram https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь