Щодо економії електроенергії!
Дата: 18.10.2022 10:35
Кількість переглядів: 208
Шановні громадяни!
Внаслідок масованих ракетних ударів з боку РФ протягом 10-12 жовтня значних пошкоджень та руйнувань зазнали об’єкти енергетичної інфраструктури України.
З метою зниження електричних навантажень в енергосистемі, зменшення дефіциту електричної енергії та відтермінування введення «віялових» відключень електроенергії просимо не вмикати енергоємні побутові прилади, як то електрочайники, мікрохвильові печі, електродухові шафи, морозильні камери і т.ін. під час пікових навантажень на енергосистему та уникати вмикання вуличного (зовнішнього) освітлення в нічний час.