Щодо яких категорій переселенців можуть компенсуватися роботодавцям витрати на оплату праці?

Дата: 01.04.2022 13:43
Кількість переглядів: 35

 

 

Відповідно до пункту 1 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331, компенсація може надаватися відносно внутрішньо переміщених осіб.

Під такими особами маються на увазі переміщені особи, які після введення Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 воєнного стану перемістилися з територійобластей, на яких проводяться бойові дії та які визначені в переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які перебувають на обліку на відповідній території, може надаватися допомога в рамках Програми “єПідтримка?, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 204 (із змінами).

Такі особи мають отримати довідку внутрішньо переміщеної особи відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 (із змінами).

Особа з числа внутрішньо переміщених осіб може бути працевлаштована на умовах, визначених вищевказаним Порядком, один раз.

Ознайомитися з розпорядженням № 204 можна на вебсторінці Верховної Ради України.

Детальніше за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/204-2022-%D1%80#Text

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь