За якою формою мають подавати ПАЗ відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб до центрів зайнятості?

Дата: 11.01.2022 13:11
Кількість переглядів: 28

 

 

Пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України “Про зайнятість населення” передбачено, що приватні агентства зайнятості зобов’язані подавати базовим центрам зайнятості та філіям регіональних центрів зайнятості відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851 (з текстом наказу є можливість ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за № 717/33688, затверджена форма звітності № 1-ПА “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні”та порядок її подання.

Детальніше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/normatyvna-baza

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь