Відповідальність за застосування праці іноземців без дозволів: що треба знати?

Дата: 17.11.2021 09:34
Кількість переглядів: 25

Статтею 42 Закону України “Про зайнятість населення” встановлено, що підприємства, установи та організації (далі – роботодавці) мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються державною службою зайнятості. Частиною 6 статті 42 Закону визначені категорії іноземців, на застосування праці яких дозволи не потрібні.

Частиною 5 статті 53 вказаного Закону передбачено, що у разі застосування роботодавцем праці іноземців на умовах трудового або іншого договору без дозволу стягується штраф за кожну особу у 20-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

У разі застосування праці іноземців на інших умовах, ніж ті, що передбачені дозволом, або іншим роботодавцем, стягується штраф за кожну особу у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь