Громадське обговорення

Дата: 05.10.2021 11:05
Кількість переглядів: 3095

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ щодо містобудівної документації: - «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ земельної ділянки в адміністративних межах Суботцівської сільської ради площею 2,0000 га, кадастровий номер 3522287400:53:000:0096, по вул. Мотронівка, 50 в с. Зелений Гай Кропивницького району Кіровоградської області для будівництва ангару»

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ земельної ділянки в адміністративних межах Суботцівської сільської ради площею 2,0000 га, кадастровий номер 3522287400:53:000:0096, по вул. Мотронівка, 50 в с. Зелений Гай Кропивницького району Кіровоградської області для будівництва ангару» розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Суботцівської сільської ради від 24 червня 2021 № 1094 «Про виготовлення детального плану та плану зонування території в с. Зелений гай».

Організатором громадського обговорення визначений відділ архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради.

Замовником виготовлення документації є громадянин Артеменко Артем Петрович, приватний власник даної земельної ділянки.

З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в відділі архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години), за адресою: с. Суботці, вул. Центральна, 24 до  05 листопада 2021 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  відділом архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Суботцівської сільської ради: с. Суботці, вул. Центральна, 24  або за допомогою електронної пошти: sub-arh@ukr.net до 05 листопада 2021 року . У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

 З додатками можна ознайомитися за посиланням.

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь