Вітання до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

 

Вітання до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

 

         1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

         Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

         Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

         Напередодні свята 30 вересня в.о. сільського голови Стрельцова Т.М, голова та актив первинного осередку ради ветеранів Ребрик В.П. та Дмітрієва Т.Ф. відвідали 36 осіб похилого віку, яким виповнилося 85 і більше років. За кошти благодійних внесків небайдужих голів фермерських господарств та приватних підприємців придбані та вручені солодкі гостинці. 

У цей святковий день, шановні ветерани праці, прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

         Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

 

                                      Виконавчий комітет Суботцівської сільської ради

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Логін: *

Пароль: *