Новини ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

06 Листопада, 2024 р., 14:57
Знам’янська  ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує. Платники податків, у тому числі громадяни, які подають звітність в електронній формі та/або пройшли електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, можуть здійснювати листування з контролюючими органами засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».
06 Листопада, 2024 р., 14:56
Знам’янська    ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області інформує.
06 Листопада, 2024 р., 14:56
Знам’янська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що право платника податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). 
06 Листопада, 2024 р., 14:55
Знам’янська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на до ходи фізичних осіб (ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених ПКУ.  
06 Листопада, 2024 р., 14:54
Знам’янська  ДПІ  Головного управління ДПС у Кіровоградській області  звертає увагу, що порядок повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов'язання органом ДПС визначено ст. 43 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).  
06 Листопада, 2024 р., 14:50
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що право податкової застави виникає у разі:
24 Жовтня, 2024 р., 08:49
         Державна податкова служба України нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами.

Код для вставки на сайт

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь